Dat laat een woordvoerder van Fortuna Sittard weten.
Om welk lichaamsdeel het gaat, wil Fortuna Sittard om privacy redenen niet zeggen. Seuntjens miste afgelopen zondag de belangrijke wedstrijd tegen PEC Zwolle, die uiteindelijk met 0-1 werd verloren door de ploeg van Sjors Ultee. Uit de scan die maandag is gemaakt, blijkt dat Seuntjens niet zwaar geblesseerd is geraakt.
:
Het nieuws over Seuntjens zal voor opluchting hebben gezorgd bij Fortuna. Seuntjens is als spelverdeler belangrijk voor het team van Ultee. Daarnaast heeft hij een belangrijke bijdrage aan de doelpuntenproductie in Sittard. In de 23 Eredivisiewedstrijden die hij speelde scoorde hij acht keer.
Seuntjens zal de komende dagen gaan optrainen. Omdat niet duidelijk is waar de irritatie bij de spelverdeler komt, is het nog niet duidelijk of Seuntjens op tijd fit is voor de volgende degradatiekraker. Komende zondag komt Willem II op bezoek in Sittard.
Bron: 1Limburg Sportnieuws