Er is vanmorgen een ware run ontstaan op de kaarten voor Pinkpop. Om 10.00 uur begon de verkoop en binnen het uur waren er al geen weekendkaarten voor drie dagen meer beschikbaar, meldde Pinkpop-baas Jan Smeets. ,,We hebben alle records verbroken”, zegt Smeets. “De kaartverkoop is nog nooit zo snel gegaan.”
Dagkaarten waren rond de klok van 11.00 uur nog wel beschikbaar. Daarbij is vooral veel vraag naar kaarten voor de zondag, wanneer Paul McCartney het podium beklimt. Voor elke dag zijn 67.000 kaarten te koop, waarvan 40.000 weekendkaarten.
Het driedaagse muziekfestival vindt plaats van vrijdag 10 juni tot en met 12 juni in Landgraaf. Paul McCartney sluit het festival af, maar bezoekers staan ook optredens te wachten van artiesten als Lionel Richie, Red Hot Chili Peppers, Rammstein en Major Lazer.